Na obiekcie Stadion OSRiR odbyło się spotkanie pomiędzy Kalisz i Znicz Pruszków - końcowy wynik 0-5

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Kalisz a Znicz Pruszków zakończyła się wynikiem 0-3. Końcowy wynik spotkania to 0-5.

W dniu 2022-03-19 14:00 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Kalisz i Znicz Pruszków.

Gole strzelali: L. Hrnčiar 6' 0-1 S. Nagamatsu 24' 0-2 K. Pomorski 37' 0-3 K. Niewiadomski 69' 0-4 T. Proczek 75' 0-5

Żółte kartki Kalisz: B. Putno 30' N. Zawistowski 53'

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Machalski 2' K. Pomorski 28' K. Niewiadomski 80'

Czerwone kartki Kalisz: B. Gesior 12'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Główny arbiter spotkania - . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Kalisz stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków a Znicz Pruszków z Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami Sokół Ostróda i Stal Rzeszów.

Wielu fanów śledzi potyczki w lidze II Liga - East. Interesujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak B. Putno M. Machalski bardzo często zagwarantowały wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, że są to spotkania mało interesujące. Nieustannie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, widowiskowe gole i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać mecze futbolowe ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Kalisz oraz Znicz Pruszków jak ich udział w II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion OSRiR.