Na stadionie Stadion MOSiR miało miejsce spotkanie między Wisła Puławy i Kalisz zakończone wynikiem 1-3

W dniu 2022-03-14 17:15 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Wisła Puławy i Kalisz.

Pierwsza część spotkania między Wisła Puławy a Kalisz zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: A. Łuszkiewicz 43' 0-1 B. Putno 58' 0-2 P. Giel 79' 0-3 B. Cyfert 88' 1-3

Żółte kartki Wisła Puławy: A. Paluchowski 35' M. Kona 38' D. Cheba 45' B. Cyfert 89' L. Wiech 90'

Żółte kartki Kalisz: J. Staszak 34' A. Luszkiewicz 35' J. Glaz 53' P. Stolc 60' M. Gorski 89' A. Kaszuba 90'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Kalisz:

Główny sędzia spotkania to P. Idzik. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisła Puławy zmierzy się już z Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca a Kalisz zmierzy się z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak przykładowo A. Paluchowski J. Staszak raz za razem zapewniły fantastycznym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, iż spotkania przynudzają. Stale trafiamy na ostre sytuacje z faulem, niezwykłe gole czy asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Wisła Puławy oraz Kalisz jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion MOSiR.