Mecz Kalisz - Górnik Polkowice, wynik końcowy 2-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy Kalisz i Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2022-08-06 15:00 na stadionie Stadion OSRiR odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Kalisz i Górnik Polkowice.

Gole strzelali: P. Giel 1' 1-0 P. Giel 45' 2-0 M. Idzik 62' 2-1 M. Gawlik 90' 2-2

Żółte kartki Kalisz:

Żółte kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Dziopak. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Kalisz stawi czoła Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Pogoń Siedlce a Górnik Polkowice z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Śląsk Wrocław II.

W dzisiejszych czasach oddani kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak nieprzerwanie sprawiają wyborowym kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami są zajadłe, nie często bywa koniec końców, że są to widowiska mało interesujące. Zdarzają się bezlitosne faule zakończone żółtą kartką, idealne asysty czy gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania sportowe znanej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Kalisz i Górnik Polkowice z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion OSRiR.