Mecz Jastrzębie kontra Kalisz zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-08-14 15:30

Jastrzębie kontra Kalisz 1-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Jastrzębie i Kalisz wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-08-14 15:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Jastrzębie i Kalisz.

Gole strzelali: N. Gordillo 52' 0-1 S. Goluch 54' 1-1

Żółte kartki Jastrzębie: D. Kaminski 21' S. Goluch 57'

Żółte kartki Kalisz: M. Borecki 58' K. Lipkowski 60' M. Wysokinski 63' K. Smajdor 86'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Kalisz: D. Kaminski 7'

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jastrzębie stawi czoła Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Warta Poznań. Kolejno natomiast Kalisz zmierzy się z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Widzew Łódź.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą interesujące starcia ligi II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak D. Kaminski M. Borecki często zapewniają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo emocji. Natrafiamy na bezlitosne faule, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy graczami są nieustępliwe, nie często bywa, że zmagania męczą kibica. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Jastrzębie i Kalisz i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.