Na obiekcie Stadion OSRiR dnia 2022-08-20 15:00 miało miejsce spotkanie między Kalisz i Pogoń Siedlce: wynik 3-2

W dniu 2022-08-20 15:00 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 7 pomiędzy Kalisz a Pogoń Siedlce.

Pierwsza połowa meczu między Kalisz a Pogoń Siedlce zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 3-2.

 

Gole strzelali: C. Bujalski 17' 0-1 N. Zawistowski 55' 1-1 N. Gordillo 60' 2-1 M. Wysokinski 77' 3-1 D. Nowak 79' 3-2

Żółte kartki Kalisz: F. Kendzia 15' M. Krakowiak 17' K. Koczy 42' J. Glaz 90'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: E. Dzieciol 49' M. Piotrowski 53'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Kalisz stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Śląsk Wrocław II natomiast Pogoń Siedlce z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i Stomil Olsztyn.

Fani śledzą ciekawe potyczki ligi II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak F. Kendzia E. Dzieciol niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom wiele emocji. Zdarzają się spektakularne asysty oraz gole, bezlitosne faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami okazują się niezwykle zajadłe, nie często bywa koniec końców, iż potyczki nas męczą. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East. Udział takich popularnych zespołów jak Kalisz i Pogoń Siedlce z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion OSRiR.