Spotkanie Znicz Pruszków vs Kalisz zakończone wynikiem 2-0

Znicz Pruszków vs Kalisz 2-0. W dniu 2022-09-10 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków i Kalisz.

Pierwsza połowa spotkania między Znicz Pruszków i Kalisz zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: M. Cegielka 9' 1-0 M. Firlej 59' 2-0

Żółte kartki Znicz Pruszków: S. Nagamatsu 40' K. Pomorski 81'

Żółte kartki Kalisz: M. Wysokinski 4' P. Giel 35' J. Wilczynski 89'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Kalisz:

Główny arbiter spotkania to . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Znicz Pruszków zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Kalisz zmierzy się z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Polonia Warszawa.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani śledzą poczynania ligi II Liga - East. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak S. Nagamatsu M. Wysokinski nieraz zaserwowały kapitalnym kibicom wiele przeżyć. Często trafiamy na zapadające w pamięć bramki czy asysty, bezlitosne faule, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się zażarte, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż spotkania przynudzają. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi II Liga - East. Udział takich znanych drużyn jak Znicz Pruszków i Kalisz w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Znicza.