Mecz między Kalisz i Lech Poznań II zakończony wynikiem 2-2 dnia 2022-09-18 10:30

Kalisz kontra Lech Poznań II, wynik końcowy 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Kalisz a Lech Poznań II wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2022-09-18 10:30 na stadionie Stadion OSRiR rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Kalisz i Lech Poznań II.

Gole strzelali: A. Sobiech 4' 0-1 F. Kendzia 20' 1-1 M. Borecki 23' 2-1 B. Tomaszewski 75' 2-2

Żółte kartki Kalisz: M. Gawlik 40' M. Gawlik 53'

Żółte kartki Lech Poznań II: M. Czekala 2' M. Pingot 41' T. Cywka 67'

Czerwone kartki Kalisz: M. Gawlik 53'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Główny arbiter spotkania - . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Kalisz stanie naprzeciw Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa i Hutnik Kraków a Lech Poznań II z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Śląsk Wrocław II.

W dobie dzisiejszych czasów fani futbolu śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Złożone z uzdolnionych zawodników piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi M. Gawlik M. Czekala częstokroć zaserwowały kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo wrażeń. Obserwujemy książkowe asysty czy gole, nieczyste sytuacje na faul, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami są niezwykle zażarte, nie często bywa, że potyczki męczą fana. Zachęcamy, aby przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Kalisz i Lech Poznań II w lidze II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion OSRiR.