Kalisz kontra Olimpia Elbląg, wynik meczu - 0-0

Kalisz kontra Olimpia Elbląg, wynik 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Kalisz a Olimpia Elbląg wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-02-25 13:30 na stadionie Stadion OSRiR odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Kalisz i Olimpia Elbląg.

Gole strzelali:

Żółte kartki Kalisz: K. Koczy 22' A. Luszkiewicz 32' W. Smolinski 90'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: D. Danilczyk 29' M. Kuczalek 79' M. Czernis 87' P. Jakubczyk 89'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Kalisz zmierzy się już z Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin natomiast Olimpia Elbląg zmierzy się z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Śląsk Wrocław II.

Kibice śledzą starcia ligi II Liga - East. Ciekawe piłkarskie drużyny i piłkarze jak K. Koczy D. Danilczyk wielokrotnie sprawiają kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wiele przeżyć. Obserwujemy bezwzględne faule, widowiskowe asysty czy bramki, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Cieszące oko walki między piłkarzami bywają nader nieustępliwe, nie często bywa, że są to spotkania mało interesujące. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Kalisz i Olimpia Elbląg oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion OSRiR.

Zobacz, przygotowany dla Ciebie artykuł o ulubionych sportach Polaków - kliknij tutaj!