Mecz Górnik Polkowice vs Kalisz dnia 2023-03-05 11:30 - 1-3

Górnik Polkowice vs Kalisz, wynik 1-3.

Pierwsza połowa meczu między Górnik Polkowice oraz Kalisz zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2023-03-05 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 21. Zmierzyły się Górnik Polkowice i Kalisz.

Gole strzelali: K. Lipkowski 28' 0-1 P. Giel 59' 0-2 N. Zawistowski 65' 0-3 A. Piech 77' 1-3

Żółte kartki Górnik Polkowice: E. Bilokin 9' K. Krasa 18' D. Makuch 57' R. Karmelita 63' A. Piech 90'

Żółte kartki Kalisz: F. Kendzia 22'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Górnik Polkowice stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Kalisz zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Pogoń Siedlce.

W dzisiejszych czasach oddani kibice śledzą pasjonujące starcia ligi II Liga - East. Fascynujące zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi E. Bilokin F. Kendzia nieprzerwanie zapewniają wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Regularnie natrafiamy na efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Potyczki między piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo zajadłe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, że widowiska nas nudzą. Warto więc przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Górnik Polkowice oraz Kalisz jak ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Górnik.