Mecz Kalisz kontra Jastrzębie zakończony wynikiem 2-0

Dnia 2023-03-18 14:00 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Kalisz i Jastrzębie.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Kalisz i Jastrzębie zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: P. Giel 49' 1-0 K. Lipkowski 67' 2-0

Żółte kartki Kalisz: K. Koczy 46'

Żółte kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny sędzia meczu to A. Różycki. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Kalisz stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Jastrzębie z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Kotwica Kołobrzeg.

Oddani kibice futbolu z zapałem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo K. Koczy nieprzerwanie sprawiają kapitalnym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Często natrafiamy na wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy drużynami są zagorzałe, rzadko zdarza się definitywnie, że są to spotkania nużące. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi II Liga - East i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Kalisz i Jastrzębie w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion OSRiR.