Na obiekcie Stadion OSRiR miał miejsce mecz pomiędzy Kalisz oraz Stomil Olsztyn: 2-2

Kalisz - Stomil Olsztyn, wynik 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Kalisz a Stomil Olsztyn wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2023-03-31 16:00 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 25 pomiędzy Kalisz a Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: Néstor Gordillo 10' 1-0 P. Kurbiel 20' 1-1 M. Gawlik 73' 1-2 M. Wysokiński 79' 2-2

Żółte kartki Kalisz: M. Krakowiak 19' M. Gawlik 46' N. Gordillo 88'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: S. Shibata 2' F. Szabaciuk 59'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny sędzia spotkania to T. Musial. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Kalisz stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Pogoń Siedlce a Stomil Olsztyn z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Śląsk Wrocław II.

Coraz częściej fani śledzą ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo M. Krakowiak S. Shibata nieustannie gwarantują wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Stale trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, zapadające w pamięć bramki i asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami okazują się niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że potyczki nudzą fana. Dlatego też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich i oglądać mecze piłkarskie znanej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Kalisz i Stomil Olsztyn jak ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion OSRiR.