Na stadionie Stadion OSRiR dnia 2023-04-17 16:15 miało miejsce spotkanie Kalisz kontra Znicz Pruszków: wynik końcowy 1-3

Kalisz kontra Znicz Pruszków wynik 1-3. W dniu 2023-04-17 16:15 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Kalisz i Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Kalisz i Znicz Pruszków wynik to 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: M. Firlej 29' 0-1 K. Koczy 41' 1-1 D. Yukhymovych 45' 1-2 K. Pomorski 70' 1-3

Żółte kartki Kalisz: M. Gawlik 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków: Y. Tkachuk 90'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Główny sędzia spotkania - S. Tarnowski. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Kalisz stawi czoła Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Siarka Tarnobrzeg. Kolejno natomiast Znicz Pruszków podejmie Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Jastrzębie.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Złożone z zdolnych napastników/obrońców futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak M. Gawlik Y. Tkachuk nieraz zaserwowały wyborowym fanom emocje zapadające w pamięć. Stale obserwujemy bezlitosne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, przepiękne asysty oraz bramki zapewniające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć potyczki między graczami z ligi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż widowiska przynudzają. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East. Kalisz i Znicz Pruszków oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion OSRiR.