Mecz Hutnik Kraków - Kalisz zakończony wynikiem 0-1 dnia 2023-05-06 15:00

Dnia 2023-05-06 15:00 na stadionie Stadion Suche Stawy rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Hutnik Kraków i Kalisz.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Hutnik Kraków a Kalisz wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: M. Wysokiński 48' 0-1

Żółte kartki Hutnik Kraków: S. Chmiel 34' S. Chmiel 56' M. Drag 90' P. Serafin 90'

Żółte kartki Kalisz: W. Smolinski 8' K. Koczy 65' M. Gawlik 90' P. Giel 90'

Czerwone kartki Hutnik Kraków: S. Chmiel 56'

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Jenda. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Hutnik Kraków stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Śląsk Wrocław II a Kalisz z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg.

Liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki w lidze II Liga - East. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak S. Chmiel W. Smolinski systematycznie serwują wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie zdarzają się ostre sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się, że widowiska nudzą. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Hutnik Kraków oraz Kalisz w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Suche Stawy.