Mecz Kalisz kontra Siarka Tarnobrzeg, wynik 2-2

Kalisz kontra Siarka Tarnobrzeg 2-2. Dnia 2023-05-13 15:00 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Kalisz i Siarka Tarnobrzeg.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Kalisz a Siarka Tarnobrzeg wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: P. Mroz 24' 0-1 L. Hrnciar 53' 0-2 P. Giel 57' 1-2 F. Kendzia 86' 2-2

Żółte kartki Kalisz: M. Wysokinski 47' K. Lipkowski 51' P. Giel 59' K. Lipkowski 64' F. Kendzia 82'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: K. Zawislak 36' F. Jania 44' L. Hrnciar 47' M. Tyl 55' K. Cichon 90' K. Noiszewski 90'

Czerwone kartki Kalisz: K. Lipkowski 64'

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Kalisz zmierzy się już z Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Zagłębie Lubin II natomiast Siarka Tarnobrzeg z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Śląsk Wrocław II.

Oddani fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą fascynujące potyczki w lidze II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. M. Wysokinski K. Zawislak nieustannie serwują kapitalnym fanom wiele emocji. Regularnie zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy graczami z ligi bywają zagorzałe, rzadko bywa, iż zmagania nas męczą. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East. Udział takich zespołów jak Kalisz i Siarka Tarnobrzeg z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion OSRiR.