Spotkanie Radunia Stężyca kontra Kalisz na obiekcie Gminny Stadion Sportowy dnia 2023-05-21 15:00: 0-0

Radunia Stężyca kontra Kalisz 0-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Radunia Stężyca a Kalisz zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-05-21 15:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 32 pomiędzy Radunia Stężyca a Kalisz.

Gole strzelali:

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Orlowski 31' D. Prikhna 40' D. Prikhna 76'

Żółte kartki Kalisz: K. Lipkowski 66' N. Gordillo 81'

Czerwone kartki Radunia Stężyca: D. Prikhna 76'

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Radunia Stężyca stanie naprzeciw Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Kotwica Kołobrzeg natomiast Kalisz podejmie Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często wierni fani śledzą starcia ligi II Liga - East. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze jak M. Orlowski K. Lipkowski raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym fanom wiele wspaniałych emocji. Regularnie zdarzają się wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zajadłe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, iż spotkania nas męczą. Z tego powodu warto przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Radunia Stężyca i Kalisz oraz ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.