Kalisz - Kotwica Kołobrzeg, wynik meczu - 4-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Kalisz oraz Kotwica Kołobrzeg zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Dnia 2023-05-28 15:00 na stadionie Stadion OSRiR odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Kalisz oraz Kotwica Kołobrzeg.

Gole strzelali: J. Szarpak 33' 0-1 K. Lipkowski 35' 1-1 M. Gawlik 66' 2-1 K. Lipkowski 70' 3-1 M. Wysokinski 90' 4-1

Żółte kartki Kalisz: M. Wysokinski 58'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: J. Soljic 62'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Kalisz zmierzy się już z Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz natomiast Kotwica Kołobrzeg z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak M. Wysokinski J. Soljic niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają nieustępliwe, nie często zdarza się definitywnie, że są to potyczki drętwe. Nieustannie obserwujemy przechodzące do historii asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East. Udział takich zespołów jak Kalisz oraz Kotwica Kołobrzeg w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion OSRiR.