Back to Top

Mecz Kalisz vs Sandecja Nowy Sącz, wynik 1-2

Spotkanie Kalisz kontra Sandecja Nowy Sącz, wynik 1-2

W ostatniej kolejce II Ligi - East drużyna Kalisza podejmowała u siebie zespół Sandecji Nowy Sącz. Mecz odbył się 13 kwietnia o godzinie 15:00 na Stadionie OSRiR. Po zaciętym widowisku to goście wywieźli pełną pulę punktów, pokonując gospodarzy 2-1. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, ale ostatecznie to drużyna z Nowego Sącza cieszyła się z zwycięstwa.

Mecz Chojniczanka Chojnice vs Kalisz zakończony wynikiem 0-1

Spotkanie Chojniczanka Chojnice - Kalisz zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Stadion Miejski Chojnice

W sobotnie popołudnie na Stadionie Miejskim w Chojnicach odbył się zacięty mecz pomiędzy miejscową Chojniczanką a drużyną Kalisza. Pomimo zażartej walki na boisku, to goście zdołali wyjść zwycięsko z tej rywalizacji, pokonując gospodarzy 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów dla Kalisza zdobyto jeszcze przed przerwą, co okazało się decydujące w ostatecznym rozstrzygnięciu tego starcia. Mecz odbył się 3 dni temu, 30 marca o godzinie 13:30, w ramach 26. kolejki II Ligi - East.

Mecz pomiędzy Hutnik Kraków kontra Kalisz wynik 2-1

Mecz między Hutnik Kraków oraz Kalisz zakończony wynikiem 2-1 dnia 2024-04-06 13:30

W ostatniej kolejce II Ligi - East doszło do starcia pomiędzy drużynami Hutnik Kraków i Kalisz. Mecz odbył się 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:30 na Stadionie Suche Stawy. Po zaciętej rywalizacji to Hutnik Kraków wyszedł zwycięsko, pokonując Kalisz 2-1. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, ale ostatecznie to gospodarze cieszyli się ze zdobyczą trzech punktów.

Jastrzębie kontra Kalisz, wynik końcowy 1-1

Dnia 2024-03-13 19:15 na obiekcie Stadion Miejski odbył się mecz między Jastrzębie i Kalisz: 1-1

W miniony weekend na Stadionie Miejskim odbył się zacięty mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Jastrzębie i Kalisz. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, pomimo prowadzenia Kalisza 1-0 na przerwę. Mecz miał miejsce 13 marca 2024 roku o godzinie 19:15, a emocje sięgały zenitu na murawie.

Hutnik Kraków kontra Kalisz zakończony wynikiem 2-1

Spotkanie między Hutnik Kraków oraz Kalisz zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Stadion Suche Stawy dnia 2024-04-06 13:30

W minioną środę na Stadionie Suche Stawy w ramach 27. kolejki II Ligi - East drużyna Hutnik Kraków podejmowała Kalisz. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1, po zaciętym starciu, w którym wynik na przerwę wskazywał remis 1-1. Spotkanie odbyło się w poniedziałek, 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:30, a informacje te docierają do nas sprzed dwóch dni. Oto krótka relacja z tej emocjonującej potyczki.

Mecz pomiędzy Stal Stalowa Wola - Kalisz 0-1

Stal Stalowa Wola - Kalisz, wynik meczu: 0-1

Wczoraj, 17 marca 2024 roku, na boisku Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej drużyna Stali Stalowa Wola podejmowała zespół Kalisza w ramach 24. kolejki II Ligi - East. Rywalizacja była zacięta, a ostatecznie to goście z Kalisza wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Wynik na przerwę również wskazywał na prowadzenie Kalisza. Mecz był emocjonujący do samego końca, a obie drużyny dały z siebie wszystko w walce o punkty.

Mecz pomiędzy Kalisz vs Stomil Olsztyn, wynik końcowy 0-0

Dnia 2024-03-23 13:30 na obiekcie Stadion OSRiR miał miejsce mecz między Kalisz oraz Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 0-0

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Kalisz i Stomil Olsztyn, który odbył się 23 marca 2024 roku na Stadionie OSRiR, obie drużyny podzieliły się punktami, kończąc spotkanie wynikiem 0-0. Mecz ten miał miejsce dokładnie 10 dni temu, o godzinie 13:30. W obliczu zaciętej rywalizacji żadna z ekip nie zdołała pokonać bramkarzy i zapisać gola na swoim koncie.

Mecz pomiędzy Wisła Puławy vs Kalisz, wynik końcowy 1-1

Na stadionie Stadion MOSiR miało miejsce spotkanie pomiędzy Wisła Puławy oraz Kalisz zakończone wynikiem 1-1

W miniony piątek na Stadionie MOSiR odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Wisła Puławy i Kalisz. Mecz zakończył się remisem 1-1, a jedynego gola na pierwszym meczu zdobyła drużyna Wisły Puławy. Spotkanie odbyło się w ramach 22. kolejki II Ligi - East. Pełne emocji starcie miało miejsce o godzinie 17:15, dnia 4 marca 2024 roku.