Mecz Lech Poznań II - Kalisz zakończony wynikiem 1-1

W jednym z meczów II Ligi - East drużyna Lech Poznań II zmierzyła się z zespołem Kalisz na Stadionie Amiki Wronki. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, mimo że goście prowadzili 0-1 po pierwszej połowie. Mecz odbył się 4 maja 2024 roku o godzinie 11:30.

Relacja z meczu piłki nożnej: Lech Poznań II vs Kalisz

Dnia 4 maja 2024 roku na Stadionie Amiki Wronki odbył się zacięty mecz pomiędzy Lechem Poznań II a drużyną Kalisz. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali obie ekipy, tworząc niesamowite widowisko.

Spotkanie rozpoczęło się błyskawicznie, już w pierwszej minucie H. Sobol z Kalisza strzelił gola, dając prowadzenie gościom. Lech Poznań II próbował odpowiedzieć, ale do przerwy nie udało im się odrobić strat.

Druga połowa również była pełna emocji. W 30. minucie M. Wichtowski z Gospodarzy otrzymał żółtą kartkę, co tylko podgrzało atmosferę na boisku. Napięcie rosło, a w 67. minucie J. Niedzielski dołączył do kolegi z drużyny, również dostając kartkę.

Goście z Kalisza także nie byli bez winy, otrzymując kolejno żółte kartki: A. Cierpka w 69. minucie, A. Debinski w 80. minucie, M. Gawlik w 88. minucie oraz O. Kalenik w doliczonym czasie gry.

Nieoczekiwanie, w 81. minucie M. Wichtowski z Lecha Poznań II wyrównał, zdobywając bramkę i dając swojej drużynie nadzieję na zwycięstwo. Ostatnie minuty meczu były pełne nerwów, ale żadna z drużyn nie zdołała zdobyć kolejnej bramki.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1. Po spotkaniu zawodnicy obu drużyn byli wyraźnie zmęczeni, ale także zmotywowani do poprawy swojej gry w kolejnych meczach.

Następne mecze Lecha Poznań II to starcia z Hutnikiem Kraków, Sandecją Nowy Sącz oraz Polonią Bytom, podczas gdy drużyna Kalisza zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg, Olimpią Grudziądz oraz SKRĄ Częstochowa.