Na obiekcie Stadion OSRiR dnia 2024-04-27 15:00 miało miejsce spotkanie Kalisz vs Olimpia Elbląg: wynik 0-1

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Kalisz i Olimpia Elbląg, który odbył się 27 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:00 na Stadionie OSRiR, to Olimpia Elbląg wyszła zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Już od pierwszej połowy goście objęli prowadzenie, utrzymując je do końcowego gwizdka sędziego.

Ważne Informacje o Meczu:

Drużyna gospodarzy, Kalisz, podejmowała na własnym stadionie ekipę Olimpii Elbląg. Mecz odbył się w ramach 30. kolejki II Ligi - East, a sędzia główny oraz bramki nie zostały podane. Spotkanie rozpoczęło się 27 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:00 na Stadionie OSRiR.

Wynik końcowy tego emocjonującego starcia to 0-1 na korzyść gości, którzy zdołali utrzymać prowadzenie aż do ostatniego gwizdka arbitra.

Relacja z Meczu:

Minuta 6' - Olimpia Elbląg udowadnia swoją skuteczność! M. Kuczalek wpisuje się na listę strzelców, dając swojej drużynie prowadzenie 0-1.

Minuta 26' - Pierwsza żółta kartka w meczu i trafia do zawodnika gości, M. Famulak otrzymuje upomnienie od arbitra.

Minuta 45' - F. Szewczyk z drużyny gospodarzy zostaje ukarany żółtą kartką pod koniec pierwszej połowy.

Minuta 78' - Kolejna żółta kartka dla F. Szewczyka z Kalisza, który musi uważać na swoje zachowanie na boisku.

Minuta 89' - M. Famulak z Olimpii Elbląg także dostaje żółtą kartkę, co pokazuje nerwową atmosferę tego spotkania.

Minuta 90' - Sędzia ponownie sięga po żółtą kartkę, tym razem dla trzeciego razu karci F. Szewczyka z Kalisza oraz M. Famulaka z Olimpii Elbląg.

Pomimo nerwowej atmosfery na boisku, nie padły żadne czerwone kartki, jednak trzeba przyznać, że obie drużyny musiały uważać na swoje zachowanie.

W rezultacie tego meczu, Kalisz zmierzy się w kolejnych spotkaniach z Lechem Poznań II, Kotwicą Kołobrzeg oraz Olimpią Grudziądz. Natomiast Olimpia Elbląg czekają starcia z Hutnikiem Kraków, Sandecją Nowy Sącz oraz Polonią Bytom.