Spotkanie Kalisz - Sokół Ostróda dnia 2021-12-04 15:00 na obiekcie Stadion OSRiR - wynik 1-2

Kalisz - Sokół Ostróda zakończony wynikiem 1-2. W dniu 2021-12-04 15:00 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Kalisz i Sokół Ostróda.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Kalisz a Sokół Ostróda zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: M. Bondarenko 27' 0-1 M. Bondarenko 43' 0-2 M. Majewski 53' 1-2

Żółte kartki Kalisz: K. Koczy 26' 73' B. Gesior 88' B. Putno 89'

Żółte kartki Sokół Ostróda: M. Bondarenko 15' 30' J. Zyznowski 45' M. Staniszewski 81' J. Flak 90'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Kalisz stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Wisła Puławy. Kolejno natomiast Sokół Ostróda z Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Stal Rzeszów.

Liczni fani z dużym zapałem śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Mocne drużyny futbolowe i piłkarze jak K. Koczy M. Bondarenko nieraz zaserwowały własnym wiernym entuzjastom mnóstwo emocji. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się nader zażarte, rzadko bywa jednoznacznie, że spotkania nas męczą. Stale zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, idealnie wyliczone gole oraz asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Kalisz i Sokół Ostróda jak ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion OSRiR.