Mecz Wigry Suwałki vs Kalisz zakończony wynikiem 3-0 na stadionie Stadion Miejski

Wigry Suwałki vs Kalisz, wynik 3-0. W dniu 2021-11-27 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 19 pomiędzy Wigry Suwałki a Kalisz.

Pierwsza połowa meczu między Wigry Suwałki a Kalisz zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

 

Gole strzelali: M. Łabojko 27' 1-0 M. Rybicki 47' 2-0 K. Zaborski 84' 3-0

Żółte kartki Wigry Suwałki:

Żółte kartki Kalisz: M. Maczynski 70'

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Czerwone kartki Kalisz:

Główny sędzia meczu - K. Aluszyk. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wigry Suwałki stawi czoła Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Sokół Ostróda i Stal Rzeszów. Kolejno natomiast Kalisz z Sokół Ostróda. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak m.in. M. Maczynski nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom wiele pozytywnych wrażeń. Wielokrotnie natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, książkowe asysty czy gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między graczami ligowymi są bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż są to spotkania drętwe. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić widowiska sportowe lubianej ligi II Liga - East. Wigry Suwałki i Kalisz oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.