Dnia 2022-05-14 16:00 miało miejsce spotkanie Pogoń Grod. Mazowiecki - Kalisz zakończone wynikiem 0-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Kalisz wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2022-05-14 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 33 pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki a Kalisz.

Gole strzelali: M. Wysokiński 36' 0-1 Néstor Gordillo 57' 0-2

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: M. Sacharuk 25' R. Zembrowski 34' A. Theus 42'

Żółte kartki Kalisz: A. Luszkiewicz 90' M. Gorski 90'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Czerwone kartki Kalisz:

Główny arbiter spotkania - K. Gasiorowski. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Pogoń Grod. Mazowiecki stanie naprzeciw Wigry Suwałki, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i . Kolejno natomiast Kalisz zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni fani futbolu śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Utalentowane drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi M. Sacharuk A. Luszkiewicz wielokrotnie zapewniają wyborowym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Niesamowite walki między graczami zdarzają się bardzo zajadłe, rzadko bywa definitywnie, iż są to spotkania nużące. Obserwujemy nieczyste faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, wyjątkowe asysty czy bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze futbolowe lubianej ligi II Liga - East i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Kalisz jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.