Spotkanie Kalisz vs Garbarnia Kraków zakończone wynikiem 2-1

Dnia 2022-05-07 15:00 na stadionie Stadion OSRiR rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Kalisz oraz Garbarnia Kraków.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Kalisz a Garbarnia Kraków zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: K. Duda 12' 0-1 P. Giel 60' 1-1 Néstor Gordillo 65' 2-1

Żółte kartki Kalisz: A. Kaszuba 45' P. Stolc 48' M. Majewski 90'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: K. Bentkowski 19' M. Nowak 40' M. Klec 48' K. Duda 50' M. Duda 67'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków: M. Kardas 87'

Sędzią głównym tego spotkania był P. Szypula. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Kalisz zmierzy się już z Pogoń Grod. Mazowiecki, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Wigry Suwałki natomiast Garbarnia Kraków z Sokół Ostróda. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi interesujące poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak A. Kaszuba K. Bentkowski nieustannie zapewniają wyśmienitym fanom mnóstwo przeżyć. Zdarzają się ostre faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, książkowe bramki i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami są nader bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że są to potyczki drętwe. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Kalisz oraz Garbarnia Kraków z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion OSRiR.