Dnia 2023-08-12 15:00 na obiekcie Stadion ROSRRiT odbył się mecz Pogoń Siedlce kontra Kalisz zakończony wynikiem 0-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Pogoń Siedlce a Kalisz zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2023-08-12 15:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Pogoń Siedlce oraz Kalisz.

Gole strzelali: H. Sobol 58' 0-1 Néstor Gordillo 90' 0-2

Żółte kartki Pogoń Siedlce: D. Burka 90'

Żółte kartki Kalisz: W. Smolinski 63'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Kalisz:

Główny sędzia meczu to K. Iwanowicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Pogoń Siedlce stawi czoła Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Polonia Bytom. Kolejno natomiast Kalisz z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź II oraz Stal Stalowa Wola.

Wierni fani futbolu śledzą fascynujące potyczki w lidze II Liga - East. Interesujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak między innymi D. Burka W. Smolinski niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym miłośnikom futbolu mnóstwo emocji. Regularnie zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, efektowne asysty i gole, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki pomiędzy graczami z ligi okazują się zagorzałe, nie często zdarza się, że są to mecze mało interesujące. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Pogoń Siedlce i Kalisz w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion ROSRRiT.