Dnia 2023-08-19 14:30 miało miejsce spotkanie Kalisz vs Wisła Puławy zakończone wynikiem 1-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Kalisz a Wisła Puławy zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2023-08-19 14:30 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Kalisz oraz Wisła Puławy.

Gole strzelali: K. Koczy 45' 1-0

Żółte kartki Kalisz: W. Smolinski 62' A. Cierpka 78'

Żółte kartki Wisła Puławy: L. Wiech 37' J. Nojszewski 63' D. Pavlas 68' O. Mielcarz 87'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Łężny. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Kalisz zmierzy się już z ŁKS Łódź II, następne spotkania z drużynami Stal Stalowa Wola oraz Stomil Olsztyn natomiast Wisła Puławy zmierzy się z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Polonia Bytom.

Dzisiaj liczni kibice śledzą ekscytujące potyczki, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak W. Smolinski L. Wiech często gwarantują fantastycznym fanom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż potyczki nas męczą. Stale trafiamy na nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, przechodzące do historii bramki oraz asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić spotkania sportowe ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Kalisz i Wisła Puławy z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion OSRiR.