Dnia 2021-10-23 12:55 miało miejsce spotkanie między Kalisz i Lech Poznań II - końcowy wynik 2-2

Dnia 2021-10-23 12:55 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 14 pomiędzy Kalisz a Lech Poznań II.

Pierwsza połowa meczu między Kalisz i Lech Poznań II zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: M. Majewski 32' 1-0 M. Gawlik 40' 1-1 N. Pacławski 64' 1-2 P. Giel 88' 2-2

Żółte kartki Kalisz: M. Wysokinski 77' N. Zawistowski 78'

Żółte kartki Lech Poznań II: D. Koltanski 54' N. Paclawski 87'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Kalisz zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków i Pogoń Grod. Mazowiecki natomiast Lech Poznań II zmierzy się z Olimpia Grudziądz. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda.

Oddani fani śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Składające się z uzdolnionych obrońców i napastników futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak M. Wysokinski D. Koltanski bardzo często zaserwowały wyśmienitym entuzjastom wiele wspaniałych przeżyć. Zmagania między piłkarzami okazują się zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki męczą. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtego kartonika, widowiskowe gole czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Kalisz i Lech Poznań II oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion OSRiR.