Spotkanie między Garbarnia Kraków i Kalisz zakończone wynikiem 3-1 dnia 2021-10-29 11:00 na obiekcie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej

Dnia 2021-10-29 11:00 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 15 pomiędzy Garbarnia Kraków a Kalisz.

Po pierwszej połowie spotkania między Garbarnia Kraków a Kalisz wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: B. Korbecki 27' 1-0 M. Klec 61' 2-0 M. Majewski 65' 2-1 W. Słomka 79' 3-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: B. Purcha 33' D. Fratczak 57' D. Nakrosius 59'

Żółte kartki Kalisz: B. Walencik 31' M. Gawlik 36' A. Kaszuba 56' M. Majewski 82'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Lis. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Garbarnia Kraków zmierzy się już z Wieczysta Kraków, następne spotkania z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda. Kolejno natomiast Kalisz zmierzy się z Pogoń Grod. Mazowiecki. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i Olimpia Elbląg.

W dzisiejszych czasach wierni kibice piłki nożnej z zapałem śledzą poczynania ligi II Liga - East. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak B. Purcha B. Walencik częstokroć zaserwowały wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania między graczami są zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, iż widowiska nie są warte uwagi. Trafiamy na brutalne faule zakończone czerwoną kartką, przechodzące do historii gole oraz asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East. Garbarnia Kraków oraz Kalisz oraz ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.