Dnia 2021-11-06 17:00 miało miejsce spotkanie Kalisz - Pogoń Grod. Mazowiecki zakończone wynikiem 2-0

Kalisz - Pogoń Grod. Mazowiecki zakończony wynikiem 2-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Kalisz a Pogoń Grod. Mazowiecki wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2021-11-06 17:00 na stadionie Stadion OSRiR odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 16 pomiędzy Kalisz a Pogoń Grod. Mazowiecki.

Gole strzelali: D. Kamiński 31' 1-0 M. Wysokiński 86' 2-0

Żółte kartki Kalisz:

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: J. F. Sarmiento 27' M. Wrzesinski 90'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Kalisz zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg oraz Wigry Suwałki. Kolejno natomiast Pogoń Grod. Mazowiecki z Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami Sokół Ostróda oraz Stal Rzeszów.

Coraz częściej oddani kibice z zaangażowaniem śledzą ciekawe potyczki w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi J. F. Sarmiento nieprzerwanie zapewniają własnym stałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie zdarzają się efektowne bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Walki między piłkarzami z ligi okazują się nader bezkompromisowe, rzadko bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać mecze piłkarskie ligi II Liga - East oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Kalisz oraz Pogoń Grod. Mazowiecki i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion OSRiR.