Mecz Chojniczanka Chojnice - Kalisz dnia 2021-11-12 17:00 na obiekcie Stadion Miejski Chojnice: 2-1

Chojniczanka Chojnice - Kalisz 2-1. Dnia 2021-11-12 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 17. Zmierzyły się Chojniczanka Chojnice i Kalisz.

Pierwsza połowa spotkania między Chojniczanka Chojnice a Kalisz zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: M. Cegiełka 28' 1-0 T. Mikołajczak 31' 2-0 P. Giel 55' 2-1

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: M. Grolik 43' M. Grobelny 88' M. Cegielka 90'

Żółte kartki Kalisz: M. Wysokinski 18' A. Luszkiewicz 33' M. Borecki 35' D. Kaminski 44'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Kalisz:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Chojniczanka Chojnice stawi czoła Wigry Suwałki, następne spotkania z drużynami Sokół Ostróda i Stal Rzeszów. Kolejno natomiast Kalisz z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda.

Liczni kibice śledzą bardzo ciekawe potyczki w lidze II Liga - East. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak M. Grolik M. Wysokinski raz za razem zapewniły fantastycznym fanom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Zmagania między zawodnikami z ligi bywają zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, że widowiska nudzą. Ustawicznie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, książkowe asysty czy bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać mecze futbolowe znanej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Chojniczanka Chojnice oraz Kalisz z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.