Na stadionie Stadion Amiki Wronki dnia 2022-05-01 14:00 miał miejsce mecz między Lech Poznań II i Kalisz: 1-0

W dniu 2022-05-01 14:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 31 pomiędzy Lech Poznań II a Kalisz.

Po pierwszej połowie spotkania między Lech Poznań II i Kalisz wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: E. Kryg 70' 1-0

Żółte kartki Lech Poznań II: A. Kaczmarek 26' M. Czekala 54' K. Fietz 56' F. Wilak 90'

Żółte kartki Kalisz: A. Luszkiewicz 53'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był F. Kaliszewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznań II stawi czoła Wigry Suwałki, następne spotkania z drużynami Sokół Ostróda i Stal Rzeszów. Kolejno natomiast Kalisz podejmie Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Chojniczanka Chojnice.

Coraz częściej liczna grupa fanów śledzi poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Ciekawe zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak A. Kaczmarek A. Luszkiewicz wielokrotnie gwarantują swoim kibicom emocje sięgające zenitu. Trafiamy na bezlitosne faule zakończone żółtą kartką, wspaniałe gole i asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Potyczki między zawodnikami zdarzają się zaciekłe, rzadko zdarza się, że spotkania nas nudzą. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Lech Poznań II i Kalisz z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.