Mecz Motor Lublin kontra Kalisz zakończony wynikiem 1-0

Motor Lublin kontra Kalisz wynik 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Motor Lublin oraz Kalisz wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-04-23 15:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 29 pomiędzy Motor Lublin a Kalisz.

Gole strzelali: T. Swędrowski 50' 1-0

Żółte kartki Motor Lublin: D. Mandricenco 29' J. Swiecinski 38' S. Madejski 90' R. Krol 90'

Żółte kartki Kalisz: M. Gawlik 58' A. Kaszuba 73'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Jenda. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Motor Lublin stawi czoła Wigry Suwałki, następne spotkania z drużynami Sokół Ostróda oraz Stal Rzeszów a Kalisz zmierzy się z Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Garbarnia Kraków.

Coraz częściej liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi bardzo interesujące starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak D. Mandricenco M. Gawlik wielokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko walki między piłkarzami z ligi bywają nader zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, że spotkania nudzą. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, książkowe asysty i bramki, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Motor Lublin oraz Kalisz w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Arena Lublin.