Na stadionie Stadion MOSiR miało miejsce spotkanie pomiędzy Wisła Puławy oraz Kalisz zakończone wynikiem 1-1

W miniony piątek na Stadionie MOSiR odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Wisła Puławy i Kalisz. Mecz zakończył się remisem 1-1, a jedynego gola na pierwszym meczu zdobyła drużyna Wisły Puławy. Spotkanie odbyło się w ramach 22. kolejki II Ligi - East. Pełne emocji starcie miało miejsce o godzinie 17:15, dnia 4 marca 2024 roku.

Relacja z meczu Wisła Puławy - Kalisz

W dniu 4 marca 2024 roku na Stadionie MOSiR odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Wisła Puławy a Kalisz. Mecz zakończył się remisem 1-1, a wynik do przerwy wskazywał na prowadzenie gospodarzy 1-0.

Sprawozdanie z meczu minuta po minucie:

17:15 - Rozpoczęcie meczu na Stadionie MOSiR. Atmosfera na trybunach jest gorąca, kibice obu drużyn wspierają swoich ulubieńców w walce o punkty.

13' - GOOOOL! To P. Giel daje prowadzenie Wisle Puławy! Kapitalne zagranie, piłka wpada do siatki, euforia na trybunach!

42' - ŻÓŁTA KARTKA dla gospodarzy! J. Nojszewski zostaje ukarany przez sędziego za faul.

45' - ŻÓŁTA KARTKA dla gospodarzy! K. Noiszewski również dostaje kartkę za ostre zagranie.

51' - ŻÓŁTA KARTKA dla gości! N. Gordillo z Kalisza wychodzi na czerwoną powierzchnię za przewinienie na boisku.

90' - GOOOOL dla Kalisza! F. Szewczyk wyrównuje wynik na ostatnich minutach meczu! Niesamowita końcówka, emocje sięgają zenitu!

90' - ŻÓŁTA KARTKA dla gospodarzy! M. Bortniczuk dostaje kartkę w doliczonym czasie gry.

Pełne emocji spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1. Obie drużyny zawalczyły do ostatnich sekund, jednak ostatecznie podział punktów był sprawiedliwy. Następne mecze czekają zarówno Wisłę Puławy, jak i Kalisz, które będą musiały zaprezentować jeszcze wyższą formę, by odnieść zwycięstwa. Atmosfera na Stadionie MOSiR była niesamowita, a kibice mogli cieszyć się z widowiska dostarczonego przez obie drużyny.