Spotkanie Motor Lublin kontra Kalisz, wynik końcowy 0-3

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Motor Lublin i Kalisz zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Dnia 2022-08-10 17:00 na stadionie Arena Lublin odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 5 pomiędzy Motor Lublin a Kalisz.

Gole strzelali: P. Giel 5' 0-1 M. Gawlik 12' 0-2 M. Gawlik 67' 0-3

Żółte kartki Motor Lublin: D. Sedzikowski 29' M. Gasior 55' E. Yohannes Kahsay 77'

Żółte kartki Kalisz: D. Kaminski 56' M. Gawlik 61' M. Borecki 85' W. Smolinski 89'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Kalisz:

Główny sędzia meczu to A. Różycki. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Motor Lublin stanie naprzeciw Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Polonia Środa. Kolejno natomiast Kalisz z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Widzew Łódź.

Kibice z entuzjazmem śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak D. Sedzikowski D. Kaminski systematycznie sprawiają pierwszorzędnym kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Zmagania pomiędzy graczami okazują się nader zaciekłe, rzadko zdarza się, iż mecze męczą fana. Stale trafiamy na efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać mecze futbolowe ligi II Liga - East oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Motor Lublin i Kalisz z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Arena Lublin.