Kalisz vs Chojniczanka Chojnice, wynik meczu: 0-1

Dnia 2023-09-17 10:00 na stadionie Stadion OSRiR odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Kalisz i Chojniczanka Chojnice.

Pierwsza połowa meczu między Kalisz a Chojniczanka Chojnice zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: T. Mikolajczak 73' 0-1

Żółte kartki Kalisz: K. Koczy 40' K. Koczy 56'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: T. Boczek 5' O. Paprzycki 32' T. Mikolajczak 62' G. Szymusik 74'

Czerwone kartki Kalisz: K. Koczy 56'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Kalisz zmierzy się już z Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Hutnik Kraków.

Liczni fani piłki nożnej z zapałem śledzą interesujące potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. K. Koczy T. Boczek nieraz zapewniły wyborowym kibicom mnóstwo wrażeń. Walki między drużynami ligowymi bywają nieustępliwe, rzadko okazuje się, że spotkania nas męczą. Bardzo często zdarzają się brutalne faule, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, oglądać mecze futbolowe ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Kalisz i Chojniczanka Chojnice w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion OSRiR.