Na obiekcie Stadion OSiR dnia 2023-09-11 16:30 miał miejsce mecz między Stomil Olsztyn i Kalisz zakończony wynikiem 0-3

Stomil Olsztyn kontra Kalisz, wynik końcowy 0-3.

Pierwsza połowa spotkania między Stomil Olsztyn a Kalisz zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2023-09-11 16:30 na stadionie Stadion OSiR odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 8 pomiędzy Stomil Olsztyn a Kalisz.

Gole strzelali: H. Sobol 31' 0-1 H. Sobol 44' 0-2 K. Arai 90' 0-3

Żółte kartki Stomil Olsztyn: H. Sadowski 10' B. Walencik 48' I. Kosmicki 58'

Żółte kartki Kalisz: W. Maroszek 38' B. Kieliba 74' M. Krakowiak 84' M. Wysokinski 84'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był F. Kaliszewski. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Stomil Olsztyn zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Polonia Bytom i Olimpia Elbląg natomiast Kalisz podejmie Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Sandecja Nowy Sącz.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani kibice z dużym zaangażowaniem śledzą niezwykle fascynujące poczynania w lidze II Liga - East. Ciekawe futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. H. Sadowski W. Maroszek nieprzerwanie serwują wyśmienitym kibicom mnóstwo emocji. Zapadające w pamięć walki między drużynami bywają zażarte, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to spotkania usypiające. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki, idealne gole oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Stomil Olsztyn i Kalisz jak ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion OSiR.