Dnia 2024-02-24 17:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Kalisz oraz Pogoń Siedlce zakończone wynikiem 4-1

W ostatnim spotkaniu II Ligi - East drużyna Kalisza podejmowała na własnym boisku zespół Pogoni Siedlce. Mecz zakończył się wynikiem 4-1 na korzyść gospodarzy, którzy już do przerwy prowadzili 3-1. Starcie miało miejsce 24 lutego 2024 roku o godzinie 17:00 na Stadionie OSRiR. Warto dodać, że od tego czasu minęły już dwa dni.

Relacja z meczu Kalisz vs. Pogoń Siedlce

Witajcie na gorącym starciu piłkarskim pomiędzy drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce, które odbyło się na Stadionie OSRiR. Emocje sięgały zenitu, gdyż obie ekipy przystępowały do tego meczu po serii zwycięstw. Sędzią głównym spotkania był Dariusz Krumplewski.

Od samego początku spotkania widać było determinację obu zespołów. Pogoń Siedlce wyszła na prowadzenie już w 20. minucie za sprawą D. Szuprytowskiego, jednak Kalisz szybko odpowiedział, a bramkę na wagę wyrównania zdobył B. Putno w 28. minucie. Gospodarze zaczęli przejmować inicjatywę, co zaowocowało dwiema bramkami w wykonaniu H. Sobola w 35. i 44. minucie. Przewaga Kalisza była coraz bardziej widoczna na boisku.

Po przerwie sytuacja nie uległa zmianie, a gracze Kalisza kontynuowali swoją skuteczną grę. Néstor Gordillo wpisał się na listę strzelców bramką na 4-1 w 49. minucie, umacniając prowadzenie drużyny gospodarzy.

Emocje na boisku sięgały zenitu, co skutkowało kilkoma żółtymi kartkami. W drużynie Kalisza ukarani zostali B. Kieliba, W. Smolinski oraz J. Staszak, natomiast w zespole Gości kartki obejrzeli J. Sinior i M. Majewski. Czerwone kartki tym razem nie były wymagane.

Po tym zwycięstwie, Kalisz może cieszyć się z kolejnych punktów zdobytych w II Lidze - East. Ich następne starcia zapowiadają się równie emocjonująco, gdy zmierzą się z Wisłą Puławy, ŁKS Łódź II oraz Jastrzębiem. Pogoń Siedlce natomiast będzie musiała podjąć walkę w kolejnych meczach z Hutnikiem Kraków, Sandecją Nowy Sącz oraz Stomilem Olsztyn.