Dnia 2023-04-29 15:00 miało miejsce spotkanie Kalisz vs Wisła Puławy: wynik 0-1

Kalisz vs Wisła Puławy 0-1. W dniu 2023-04-29 15:00 na stadionie Stadion OSRiR rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 29 pomiędzy Kalisz a Wisła Puławy.

Po pierwszej połowie meczu między Kalisz oraz Wisła Puławy wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: P. Skałecki 90' 0-1

Żółte kartki Kalisz: D. Kaminski 15' J. Glaz 19' D. Kaminski 21' K. Smajdor 72' B. Putno 90'

Żółte kartki Wisła Puławy: L. Wiech 27'

Czerwone kartki Kalisz: D. Kaminski 21'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Kalisz stanie naprzeciw Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca. Kolejno natomiast Wisła Puławy zmierzy się z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Śląsk Wrocław II.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi ekscytujące potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Ciekawe futbolowe drużyny i zawodnicy jak D. Kaminski L. Wiech systematycznie gwarantują fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite walki między piłkarzami z ligi bywają niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że są to zmagania nużące. Obserwujemy przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne faule kończące się żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Kalisz oraz Wisła Puławy jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion OSRiR.