Spotkanie Kalisz kontra Motor Lublin na stadionie Stadion OSRiR dnia 2021-10-09 16:00 - końcowy wynik 0-0

Kalisz kontra Motor Lublin zakończony wynikiem 0-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Kalisz a Motor Lublin zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2021-10-09 16:00 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Kalisz i Motor Lublin.

Gole strzelali:

Żółte kartki Kalisz: T. Segura 65' N. Zawistowski 83'

Żółte kartki Motor Lublin: C. Polak 23' C. Polak 78' M. Firlej 90'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Motor Lublin: C. Polak 78'

Główny sędzia meczu to . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Kalisz stanie naprzeciw Bełchatów, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Motor Lublin zmierzy się z Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami Sokół Ostróda i Pogoń Siedlce.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak T. Segura C. Polak nieraz zaserwowały pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się żółtym kartonikiem, niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bardzo zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to spotkania nużące. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Kalisz oraz Motor Lublin jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion OSRiR.