Mecz Kalisz - Hutnik Kraków zakończony wynikiem 2-0 na stadionie Stadion OSRiR

Kalisz - Hutnik Kraków, wynik końcowy 2-0. W dniu 2021-09-25 16:00 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Kalisz i Hutnik Kraków.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Kalisz oraz Hutnik Kraków zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: D. Kaminski 40' 1-0 P. Giel 79' 2-0

Żółte kartki Kalisz:

Żółte kartki Hutnik Kraków: J. Bernal 19'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Kalisz zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Bełchatów. Kolejno natomiast Hutnik Kraków podejmie Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami Sokół Ostróda i Stal Rzeszów.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi starcia, które startują w lidze II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak J. Bernal bardzo często zaserwowały wyśmienitym sympatykom mnóstwo wrażeń. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, iż mecze nie są interesujące. Regularnie obserwujemy przechodzące do historii gole i asysty, ostre faule kończące się bardzo często żółtą kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Kalisz oraz Hutnik Kraków z ligi II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion OSRiR.