Kalisz vs Śląsk Wrocław II, wynik meczu 3-1

Kalisz vs Śląsk Wrocław II, wynik 3-1.

Po pierwszej połowie meczu między Kalisz i Śląsk Wrocław II wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2022-04-02 15:00 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Kalisz i Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali: Néstor Gordillo 44' 1-0 M. Idzik 46' 1-1 J. Staszak 67' 2-1 P. Giel 90' 3-1

Żółte kartki Kalisz: P. Stolc 72'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: M. Zylla 42' S. Michalski 84'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II: O. Wypart 90'

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Kalisz stanie naprzeciw Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Motor Lublin. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II zmierzy się z Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami Sokół Ostróda i Stal Rzeszów.

Oddani fani śledzą fascynujące starcia, które startują w lidze II Liga - East. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. P. Stolc M. Zylla wielokrotnie zaserwowały własnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Wielokrotnie natrafiamy na wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami są zagorzałe, rzadko okazuje się, że potyczki nie są warte uwagi. Dlatego więc warto przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Kalisz i Śląsk Wrocław II w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion OSRiR.